צוות תג מדיה גרופ

המוח שמאחורי תג, איש טכנולוגיות וקריאייטיב המשלב יכולות וידע אדיר בתחום הטכנולוגיות הדיגיטליות החדשניות, עם כשרון קריאייטיב מולד. שי חי דיגיטל 24/7, עם הבנה אדירה בטרנדים ובמגמות העולמיות בעולם השיווק.
שי לביא

שי לביא

מנכ"ל

מומחה ב-E-COMMERCE ובהמרת לקוחות מתעניינים ללקוחות משלמים. בעל ניסיון ניהולי בכיר כסמנכ"ל שיווק ומכירות בארגונים מובילים בישראל. זוכה מקום שני בתחרות קמעונאי השנה בסימן קמעונאות דיגיטלית רב-ערוצית.
אורן גביש

אורן גביש

סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

קמפיין מצוין מתחיל במנהל PPC מצוין, ובדיוק בשביל זה הבאנו את יודה, מומחה PPC, SEO ושיווק דיגיטלי, הישר אלינו מארה"ב. יהודה מנצל את המומחיות שלו בתחום הPPC הטכני והשיווק כדי להפיק את הנתונים הטובים ביותר. הקמפיינים מופקדים בידיים של מומחה.
יודה בן מנחם

יודה בן מנחם

ראש צוות PPC/SEM/SMO

מחפשים עבודה יסודית? אמיר לא מורח ולא שוכח. מומחה בשיווק דיגיטלי, מאסטר באנאליטיקס וב-SEO. אמיר מרכז את פעילות הדיגיטל מול כל לקוחות החברה ומייצר עבורם תוצאות לא נורמליות.
אמיר ריטר

אמיר ריטר

מנהל תחום שיווק דיגיטלי

מומחה בינלאומי במחקר ופיתוח טכנולוגיות, בעל ניסיון של למעלה מעשור כמנהל פרוייקטים טכנולוגיים בארץ ובעולם. אריאל אחראי על הובלת מחלקת הטכנולוגיה של תג מדיה גרופ בכל היבטיה.
אריאל כרמלי

אריאל כרמלי

מנהל טכנולוגיות - CTO

מנהל פיתוח עסקי שחטפנו במיוחד עבור הלקוחות הבינלאומיים המובחרים שלנו. אנאליסט מומחה שמכוון את הקמפיינים, הפעילות הכללית והאופטימיזציה עבור כל לקוח ולקוח ברמה הגבוהה ביותר.
בראד הופמן

בראד הופמן

מנהל פיתוח עסקי בינלאומי

מקצוען ומומחה בקידום אתרים, איתי אמנם צעיר בגיל - אבל מכיר כבר כל תרגיל. מנהל את צוות ה-SEO שלנו ללקוחות עם פעילות בארץ ובעולם.
איתי ביג'אווי

איתי ביג'אווי

קידום אתרים SEO

מפלצת תוכן בכל התחומים וחיית רשתות חברתיות. מקצוען ומומחה בתחום המילה הכתובה, איתן אחראי על ניהול של עשרות דפי פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין, פינטרסט ועוד בהתאמה אישית לשפה ולחזון של כל לקוח ובצורה המקצועית ביותר.
איתן דביר

איתן דביר

מנהל תוכן ו-SOCIAL

למעלה מ-13 שנות ניסיון בעולם הפרסום והמיתוג באפיקי המדיה השונים.

אני מאמין שיצירתיות, המתחברת לחשיבה אסטרטגית, מקצועיות ודייקנות שמשתלבים בעבודת צוות - הם המתכון האידאלי לקבלת תוצאות אפקטיביות עבור הלקוח.

עמוס קייטס

עמוס קייטס

מעצב גרפי

מנהלת שיווק דיגיטלי ומומחית בניהול וכתיבת תוכן בעברית ובאנגלית, UX, ו- SEO. מנהלת לקוחות בארץ ושותפה בפרויקטים גלובליים. אחראית על תחום התוכן בתג מדיה גרופ.
אלית אהרן

אלית אהרן

מנהלת שיווק דיגיטלי

מנהלת סושיאל מכורה לפייסבוק ואינסטגרם, אחראית על ניהול דפי מדיה חברתית וניוזלטרים. בנוסף, מנהלת לקוחות תותחית. מתה על עיצוב גרפי והפכה את התחביב למקצוע.
יפעת אורבך

יפעת אורבך

מנהלת סושיאל

אנחנו מחפשים אנשי דיגיטל שיצטרפו לצוות תג מדיה גרופ. אם יש לכם ידע וניסיון בתחום הדיגיטל ויש לכם יחסי אנוש מצוינים, תשלחו לנו קו"ח, נדבר.
מחפשים תוספת לצוות

מחפשים תוספת לצוות

דרושים בתג מדיה גרופ

רוצים לדעת עוד עלינו?

share on