אודות תג

Tag היא סוכנות פרסום דיגיטלי הממוקמת בתל אביב עם שלוחה במינכן גרמניה. החברה נוסדה בשנת 2010 ומתמחה בעולמות השיווק, האסטרטגיה והחדשנות הדיגיטלית, באינטרנט וברשתות חברתיות.

אנחנו אוהבים את הלקוחות שלנו!

ראיית הפעילות שלנו היא ממוקדת לקוח, תוך שימת דגש על נתונים מדידים ו-ROI. אנו נותנים מענה בהיבטי הייעוץ האסטרטגי, התוכן, הטכנולוגיה, העיצוב והקריאטיב, המאפשרים ביצוע חוצה פעילות הנתמכת כולה במקום אחד ובניצול מירבי של משאבים לטובת הפעילות.

אנחנו אוהבים את צוות העובדים שלנו!

אנו שמים דגש על איכות העובדים והידע המקצועי, כך שכל אחד מעובדי tag הוא מוביל ידע בתחומו, ואנו כחברה שואפים לשתף כמה שיותר מהידע שנצבר כאן, עם לקוחותינו ועם עמיתים למקצוע.

אנחנו פשוט אוהבים את העבודה שלנו!

בהתאם למומחיות המתודולוגית שלנו בתחום, אנו מבצעים כיום תהליכי שיווק ופרסום דיגיטלי לחברות מובילות בארץ ובעולם בתחומים ובמגזרים שונים, B2B, B2C, חברות ecommerce, מוסדות להשכלה גבוהה, הדרכה ולמידה בארץ ובעולם, כגון: בשבדיה, גרמניה, ישראל, נורבגיה, ארה”ב, קנדה, אנגליה ועוד….

חבורה של מקצוענים שקמים כל בוקר עם חיוך במיוחד בשבילך!

אודותי

מחפשים עבודה יסודית? אמיר זו התשובה. מנהל מחלקת הלקוחות ואחראי על התוויית אסטרטגיית קידום האתרים לקהל הלקוחות הישראלים. מומחה באנאליטיקס.
אמיר ריטר

אמיר ריטר

מנהל מחלקת SEO ו-PPC

אודותי

ישראלי שחי בגרמניה, מביא את החוצפה והיצירתיות הישראלית ליבשת אירופה הקרירה, ומנהל קמפיינים דיגיטליים ברחבי היבשת. יזהר מביא מיומנות וניסיון בניהול קמפיינים דיגיטליים גלובליים ללקוחות בינוניים וגדולים.
יזהר ג'אמה

יזהר ג'אמה

מנהל פעילות אירופה

אודותי

מומחה ב-E-COMMERCE ובהמרת לקוחות מתעניינים ללקוחות משלמים. בעל ניסיון ניהולי בכיר כסמנכ"ל שיווק ומכירות בארגונים מובילים בישראל. זוכה מקום שני בתחרות קמעונאי השנה בסימן קמעונאות דיגיטלית רב-ערוצית.
אורן גביש

אורן גביש

סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי

אודותי

המוח שמאחורי תג, איש טכנולוגיות וקריאייטיב המשלב יכולות וידע אדיר בתחום הטכנולוגיות הדיגיטליות החדשניות, עם כשרון קריאייטיב מולד. שי חי דיגיטל 24/7, עם הבנה אדירה בטרנדים ובמגמות העולמיות בעולם השיווק.
שי לביא

שי לביא

מייסד ומנכ"ל

אודותי

מעצבת גראפית עם ניסיון בעולם האונליין. אחראית על הנראות של מעטפת החומרים השיווקיים עבור הלקוחות שלנו, החל מעיצוב האתרים, דרך באנרים, תמונות ברשתות החברתיות ועוד.
מיכל שומלה

מיכל שומלה

מעצבת

אודותי

אמרתם רשתות חברתיות אמרת נגה. חיה ונושמת את כל הטרנדים והמגמות החדשות בניהול רשתות חברתיות ואחראית על הביצועים של עשרות עמודי פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, טוויטר, יוטיוב, סנפצ'ט....
נגה אשל

נגה אשל

מנהלת מחלקת SOCIAL

אודותי

כשאומרים שהתוכן הוא המלך, מתכוונים שהתוכן הוא המלכה, והמלכה היא דפנה. כי התכנים שהיא מייצרת עבור הלקוחות שלנו עושים את ההבדל, מייצרים תנועה ועניין, ומניעים את הגולש להמשיך ולהתעניין בכם.
דפנה בוסיק

דפנה בוסיק

מנהלת תוכן

אודותי

אריאל הוא מתכנת מחונן ומומחה בחוויית משתמש. אחראי על עיצוב חוויית המשתמש עבור הלקוחות שלנו בארץ ובעולם. באתרים, באפליקציות ובפתרונות טכנולוגיים ייחודיים שאנחנו מפתחים עבור לקוחותינו.
אריאל כרמלי

אריאל כרמלי

מנהל מחלקת UX

tag עוסקת בכל שלבי ההפקה והפיתוח של פרויקטים בתחומי האינטרנט, החל משלב הפיצוח והאפיון, וכלה בשלב הפיתוח וההטמעה. התחומים בהם החברה מתמחה הם: אינטרנט וטכנולוגיות אינטרנט, שיווק באינטרנט ובניית אתרים, ניהול מדיה דיגיטלי, קידום אתרים ו-SEO, הדרכה והדרכה מתוקשבת, פתרונות סלולריים. בכל אחד מהתחומים הללו tag מעניקה מגוון רחב של שירותים ופתרונות הכוללים את כל שלבי האפיון, העיצוב, ההפקה הטכנולוגית וההטמעה.

tag מספקת מכלול השירותים להקמת אתרים, החל בשלבי האפיון המוקדמים של האתר, דרך עיצובו וביצועו, ועד השקתו המוצלחת. אתרי האינטרנט של tag מותאמים לדרישות מנועי החיפוש וקהל הגולשים, מתעדכנים במהירות ומותאמים לצרכי הלקוח.

מה אנו מציעים?

share on